Skip to main content

Servis24.cz - přihlášení & vstup na osobní účet internetbanking

Aktualizováno - 10/12/2018, 23:40

Internetové bankovnictví České spořitelny Servis 24 Internetbanking je jednou z nejpoužívanějších aplikací pro přístup k běžnému osobnímu účtu a správě peněz přes internet. Aplikace přímého bankovnictví Servis24.cz a přihlášení / vstup na běžný osobní účet České spořitelny je přístupná na výše uvedené adrese www.servis24.cz, kde najdete přihlašovací formulář a případně také detailní informace o této online službě, problémech, které se při přihlašování či odhlašování mohou vyskytnout, ale také rady a tipy ohledně bankovních produktů a samozřejmě také kontakty na zákaznických servis CSAS a emailový či telefonický kontakt na pracovníky helpdesku Servis 24 a souvisejících služeb "George", což je nová verze internetbankingu pro osobní účty klientů spořitelny. Vstup na účet servis24.cz musí zásadně probíhat na "zabezpečeném" počítači, rozhodně se nepřihlašujte z internetových kaváren či počítačů "cizích" osob, kterým nedůvěřujete. V diskusi o Servis24 Internetbanking a problémech s přihlášením na můj osobní účet se dozvíte mnoho zajímavých a užitečných rad.

  • Důležité upozornění: více jak milion klientů České spořitelny je nuceno přejít na novou verzi internetového bankovnictví a přihlásit se do George aplikace.

Servis24.cz přihlášení přes mobil a počítač

V době, které více než počítače vévodí mobilní technologie je zcela logické, že internetové bankovnictví Servis24 musí být ovladatelné i z mobilního telefonu. Do aplikace www.servis24.cz se můžete přihlásit z mobilu, tabletu, ale i pevného počítače či notebooku. Pro regulérní "zabezpečené" přihlášení do systému přímého bankovnictví musíte znát pouze přihlašovací údaje, tedy uživatelské jméno a heslo, které vám byly přiděleny na základě vaší registrace a žádosti o zřízení služby internetového bankovnictví Česká spořitelna Servis 24 Internetbanking. Servis24.cz - vstup na osobní účet internetbanking 24 a související informace najdete na oficiální webové stránce České spořitelny. Pro firemní klientelu, tedy malé, střední i velké firmy je zde služba Business 24 od csas.cz.

Příspěvek, který nese název "Servis24.cz - přihlášení & vstup na osobní účet internetbanking" byl zřejmě naposledy aktualizován dne 21.04.2018 a je možné, že již není zcela aktuální a nemusí tedy nutně odrážet stávající situaci. Hledáte-li relevantní informace co nejaktuálnější k dnešnímu či zítřejšímu dni 13.11.2019, zeptejte se v diskusi na zkušenosti ostatních lidí a ověřte si tyto informace. Pokud máte pocit, že je příspěvek z poradny začínající větou - Internetové bankovnictví České spořitelny Servis 24 Internetbanking je jednou z nejpoužívanějších aplikací pro přístup k běžnému osobnímu účtu a správě peněz přes internet. Aplikace přímého bankovnictví Servis24.cz a přihlášení / vstup na běžný osobní účet České spořitelny je přístupná na výše… - neúplný nebo nepřesný, případně v něm chybí některé relevantní informace, napište nám, rádi jej doplníme a upřesníme aby byl co nejaktuálnější ke dnešnímu dni 12.11.2019.

Komentáře: ptejte se & odpovídejte!

"Servis24.cz - přihlášení & vstup na osobní účet internetbanking"

Banky Česká spořitelna Internetové bankovnictví 1 month 2 weeks - dnes je 12.11.2019

Written by Schejbal Jaroslav (unregistered)
Wed, 08/15/2018 - 12:01

Rad bych si zjistoval svuj ucet pres pres mobil. Pres PC ho mam. Heslo mam.


Krátká reakce: Dobrý den. Pro tyto účely je vám k dispozici aplikace s názvem George v mobilu (george klíč či servis24 mobilní banka), kterou si můžete stáhnout ve správné verzi přímo pro váš mobilní telefon.

Written by schejbal jaroslav (unregistered)
Thu, 08/16/2018 - 08:43

Pristup na muj ucet od cs na pc mam. Chci ho jeste na mobil.dekuji


Poradna: dobrý den, pokud hledáte mobilní aplikaci George pro váš mobil s operačním systémem android či iOs, využijte uvedených odkazů, aplikaci stáhněte a nainstalujte. Dbejte především bezpečnostních upozornění a nikomu nesdělujte své přihlašovací údaje do mobilní aplikace George od CSAS. George v mobilu funguje na zařízeních (telefonech a tabletech) s operačním systémem Android 4.4 a novější; iOS 10.3.3 a novějšíKompatibilita s prohlížeči

Přeji příjemný den!

Written by Ing.Arch.Vlast… (unregistered)
Sat, 08/18/2018 - 11:32

  Dobrý den..

.. opravdu se nemohu dostat na účet internetového bankovnictví České spořitelny kde máj všechny účty. Mohu si peníze všechny vybrat? poskytnout jiné bance převodem?  děkuji  Vlastkramoliš.


Krátká reakce: Dobrý den, pokud ještě stále používáte aplikaci Servis 24, můžete se přihlásit zde: https://www.servis24.cz. Pokud jste již přešel na novější verzi internetového bankovnictví George, přihlaste se na této vstupní stránce: https://bezpecnost.csas.cz. Samozřejmě, že můžete své účty kdykoli zrušit a peníze vybrat či převést k jiné bance.

Written by Anonymous (not… (unregistered)
Tue, 08/21/2018 - 11:07

nemohu se dostat na ucet

 

Written by bl (unregistered)
Tue, 08/21/2018 - 17:06

nemohu se dostat na účet internetového bankovnictví

Written by Erna Dériová (unregistered)
Wed, 08/22/2018 - 07:34

Dobrý den,nemohu se přihlásit na svůj účet.Dekuji

Written by Jindřich Nohel (unregistered)
Wed, 08/22/2018 - 10:38

Sedím u počitače a moje snaha dostat se na svůj účet je marná. Odcházím.


Krátká reakce: Dobrý den, pokud ještě stále používáte aplikaci Servis 24, můžete se přihlásit zde: https://www.servis24.cz. Pokud jste již přešel na novější verzi internetového bankovnictví George, přihlaste se na této vstupní stránce: https://bezpecnost.csas.cz.

Written by Admin
Fri, 08/24/2018 - 14:43

Pro ty z vás, kteří zde procházíte komentáře a nemůžete se přihlásit do internetového bankovnictví Servis 24, na nějž mimochodem vede zcela zřetelný odkaz zcela nahoře na této stránce, zde tento odkaz na oficiální stránky www.servis24.cz ještě jednou uvádím. Pokud máte nějaké další otázky, prosím neváhejte a ptejte se. Pokud byste trochu četli, jistě byste tento odkaz viděli. Je prakticky nepřehlédnutelný.

Přeji příjemný den bez technologií!

Written by Dejna (unregistered)
Tue, 09/11/2018 - 15:56

Ještě nedávno sem se na svůj účet bez problémů dostala a teď v poslední době mi to píše,že moje připojení není soukromé.Soukrome? Asi si budu muset změnit banku,kde to soukromé je. Nemám na to už nervy a hlavně náladu.


Rychlá reakce: Poměrně jednoduchý popis pro odstraněných chyby „Vaše připojení není soukromé“ najdete na stránkách google.

 

Written by Jana Balogová (unregistered)
Thu, 09/13/2018 - 19:12

Dobrý den,proč poslední tři měsíce se neustále nemohu dostat na účet. Už mě to fakt nebaví.


Rychlá reakce: Dobrý den, mohu prosím vědět, s jakým přihlašovacím problémem se potýkáte? Děkuji!

Written by Anonymous (not… (unregistered)
Fri, 12/14/2018 - 17:01

..............fakt ale jděte někam, kde je "úžasnej" George, nejde se na něj dostat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poohlédnu se po jiné bance..............................Vaše dlouholetá klientka

Nazdar!!!!!!!!!!!!!!!!


Written by Miroslav Špánek (unregistered)
Sun, 01/27/2019 - 14:36

George = kbelík problémů, nefunkční, otravné, servis 24 byl o.k. toto je strašné,strašné !!!!! Jděte s tím .....někam!


Odpověď z poradny: souhlasíme, že nová aplikace trpí mnoha problémy, ale nelze než doufat v jejich brzké vyřešení, případně přejít k jiné bance. Pevně věřím, že mnohé funkcionality jsou spíše otázkou zvyku. Pokud máte nějaký konkrétní problém se kterým byste rád poradil, popište jej detailněji zde, případně na stránkách České spořitelny. Děkuji!

Written by bigmarket (unregistered)
Thu, 08/22/2019 - 00:07
Отличный интернет магазин хорошие скидки и бесплатная доставка http://bigmarket24.ru
Written by Boliano (unregistered)
Fri, 09/27/2019 - 23:01
see more TDS-bestseller- https://u.to/GSBjFg#6Auph8v2TM VDS-bestseller- http://bit.ly/2n1dMaJ#358vQdVWBb ____________________________________ 18+/ http://new-gambling.tk http://new-dating-app.tk http://new-binary-crypto-trayding.tk
Potvrďte, souhlas s ochranou osobních údajů
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Mohlo by Vás zajímat...