Skip to main content

ČSOB Internetbanking přihlášení do účtu & úvodní stránka ČSOB

Aktualizováno - 14/01/2019, 11:00

Potřebujete se co nejrychleji a bezpečně přihlásit do účtu ČSOB internetbanking 24 na úvodní stránce Československé obchodní banky za pomoci identifikačního čísla a pin (hesla k internetovému bankovnictví), tedy zabezpečeným způsobem? ČSOB úvodní stránka je vlastně rozcestník služeb, který kromě přihlašovacího formuláře do ČSOB internetbanking a přihlášení do účtu, který jste si u bankovního ústavu zřídili, prezentuje také další produkty a služby této banky. Pokud máte jakékoli problémy s přihlášením do internetového bankovnictví čsob, navštivte internetovou adresu a doménu ib.csob.cz, kde se dá ihned přihlásit do vašeho osobního či firemního účtu přes SSL spojení, tedy s funkčními bezpečnostními certifikáty.

Přihlášení do účtu ČSOB InternetBanking 24 probíhá pomocí SMS klíče, čipové karty nebo ČSOB Smartklíče a identifikačního čísla s PIN kódem...

Poměrně dobrým způsobem popsaná komplexní nápověda pro ČSOB internetbanking 24 pro soukromé osoby, podnikatele, firmy i velké společnosti. Podobné informace vám rádi zprostředkujeme i co se týká elektronického bankovnictví George od České spořitelny, Era banky, Komerční banky či Fio bank a dalších bankovních ústavů. Přihlášení do účtu ČSOB CEB Internetbanking vám zpřístupní váš účet také přes mobilní zařízení, respektive skrze Android smartphone. Aplikace ČSOB CEB pro mobily je spjata s ČSOB Smart klíčem, který slouží pro ještě vyšší zabezpečení vašeho mobilního přístupu do přímého bankovnictví a bezpečnější podepisování bankovních transakcí.

Potřebujete pomoc s přihlášením do ČSOB internetbanking?

  • Nonstop telefonní a zákaznická linka ČSOB - +420 495 800 111
  • Na uvedené lince vám pomohou s hlášením ztráty či krádeže platební / kreditní karty
  • Nevíte si rady s internetovým bankovnictvím či smartbankingem od ČSOB, volejte
  • Zavolat můžete i přes Skype
  • Provozní doba je non-stop, tedy 24 hodin, 7 dní v týdnu

Pokud máte stále problémy při přihlášení do účtu ČSOB Internetbanking 24, případně dochází k problémům během vstupu na váš běžný účet u Československé obchodní banky, popište nám detailně svůj problém v komentářích pod článkem, poradíme vám jak se přihlásit a postupovat tak, aby došlo k jeho včasnému vyřešení...

Příspěvek, který nese název "ČSOB Internetbanking přihlášení do účtu & úvodní stránka ČSOB" byl zřejmě naposledy aktualizován dne 19.12.2018 a je možné, že již není zcela aktuální a nemusí tedy nutně odrážet stávající situaci. Hledáte-li relevantní informace co nejaktuálnější k dnešnímu či zítřejšímu dni 21.10.2020, zeptejte se v diskusi na zkušenosti ostatních lidí a ověřte si tyto informace. Pokud máte pocit, že je příspěvek z poradny začínající větou - Potřebujete se co nejrychleji a bezpečně přihlásit do účtu ČSOB internetbanking 24 na úvodní stránce Československé obchodní banky za pomoci identifikačního čísla a pin (hesla k internetovému bankovnictví), tedy zabezpečeným způsobem? ČSOB úvodní stránka je vlastně rozcestník služeb, který kromě… - neúplný nebo nepřesný, případně v něm chybí některé relevantní informace, napište nám, rádi jej doplníme a upřesníme aby byl co nejaktuálnější ke dnešnímu dni 20.10.2020.

Komentáře: ptejte se & odpovídejte!

"ČSOB Internetbanking přihlášení do účtu & úvodní stránka ČSOB"

Banky ČSOB Internetové bankovnictví 7 months 3 weeks - dnes je 20.10.2020

Mohlo by Vás zajímat...