Skip to main content

Mana drink - recenze nutričně vyváženého a trvanlivého jídla a nápoje

Aktualizováno - 20/07/2018, 22:02

Budoucnost přichází...nebo se jen pár chlapců snaží vydělat na "hype" produktech z řady zdravých a nutričně "správných" nápojů či vyvážených kompletních jídel ve formě nápoje, který by měl, alespoň dle tvrzení většiny výrobců, dodat vašemu tělu vše, co z hlediska vitamínů, minerálních látek a nutričních hodnot potřebuje. Na webu mojemana.cz najdete údajně klinicky ověřené a laboratorně testované drinky s lehce neutrální příchutí, nově jde o produkt s názvem Mana Drink - Mark 4.

Recenze Mana Drinku Mark 4 a hodnocení uživatelů

Faktem je, že velké množství negativních recenzí Mana drinku nenajdete a je to způsobeno především tím, že tento typ produktu si prostě koupí jen někdo, kdo po takovém způsobu stravování touží, případně prahne po jeho vyzkoušení. Ochutnal jsem jej také a musím konstatovat, přestože jsem celkem gurmán na jídlo, že "vejde a neuškodí", což je z mého pohledu poměrně pozitivní konstatování. Co se týká recenzí a zkušeností lidí na internetu, dočtete se, že jsou veskrze spokojení a chválí funkční jídlo, které je ihned po ruce bez práce, dobře zasytí a relativně dobře chutná. Většina uživatelů preferuje drink (nápoj) oproti verzi v prášku. Co se týká eshopu mojemana.cz, pozitivní je údajně dostupnost zboží a přehledné nakupování. 

Výhody Mana drinku - subjektivní

  1. Dobře chutná a zasytí na poměrně dlouhou dobu
  2. Nutričně vyvážený s vitamíny a minerály, které tělo potřebuje
  3. Mana drink je ideální na cesty, je vždy po ruce, jídlo máte za 10 vteřin
  4. Mana drink - nápoj je chutnější a jemnější než prášková verze jídla
  5. Mana nápoj nezatěžuje trávící trakt tak moc, jako běžná "nezdravá" strava
Příspěvek, který nese název "Mana drink - recenze nutričně vyváženého a trvanlivého jídla a nápoje" byl zřejmě naposledy aktualizován dne 20.07.2018 a je možné, že již není zcela aktuální a nemusí tedy nutně odrážet stávající situaci. Hledáte-li relevantní informace co nejaktuálnější k dnešnímu či zítřejšímu dni 20.04.2024, zeptejte se v diskusi na zkušenosti ostatních lidí a ověřte si tyto informace. Pokud máte pocit, že je příspěvek z poradny začínající větou - Budoucnost přichází...nebo se jen pár chlapců snaží vydělat na "hype" produktech z řady zdravých a nutričně "správných" nápojů či vyvážených kompletních jídel ve formě nápoje, který by měl, alespoň dle tvrzení většiny výrobců, dodat vašemu tělu vše, co z hlediska vitamínů, minerálních látek a… - neúplný nebo nepřesný, případně v něm chybí některé relevantní informace, napište nám, rádi jej doplníme a upřesníme aby byl co nejaktuálnější ke dnešnímu dni 19.04.2024.

Komentáře: ptejte se & odpovídejte!

"Mana drink - recenze nutričně vyváženého a trvanlivého jídla a nápoje"

Mana drink Trvanlivé jídlo Zdravá strava 5 years 8 months - dnes je 19.04.2024

Mohlo by Vás zajímat...