Skip to main content

George internet banka přihlášení - GEORGE CSAS Internetbanking

Aktualizováno - 18/01/2019, 11:43

O internetovém bankovnictví George internetbanking se v posledních týdnech píše celkem často. Proč? Protože jde o nástupce přímého bankovnictví Servis 24 od České spořitelny. Přestože jde o "modernějšího" nástupce předchozí verze, potýkají se klienti George internet banky při přihlášení a vstupu na účet George csas s různorodými problémy počínaje nemožností využít stávajících přihlašovacích údajů, tedy uživatelského jména a hesla, po problémy ukryté přímo v jádru této aplikace. Je prostě vidět, že sluha George byl ušit "rychlou jehlou" a trpí klasickými "porodními bolestmi" jak už to tak někdy u českých internetových projektů bývá. Pokud máte potíže s přihlášením do aplikace George Internetbanking, který najdete na adrese https://bezpecnost.csas.cz, můžete kontaktovat zákaznický servis George aplikace, případně se obrátit na zákaznickou linku České spořitelny a požadovat vysvětlení nebo přímo vyřešení daného problému. Máte-li problém přihlásit se do George internet banky, volejte na níže uvedená telefonní čísla a ptejte se přímo bankovních poradců.

  1. Telefonní linka pomoci s aplikací George: 956 777 438
  2. Pokud voláte ze zahraničí: +420 956 777 438
  3. Pokud se potřebujete nejprve seznámit s internetovým bankovnictvím George, využijte tento návod
  4. George od CSAS - přihlášení zde online

George přihlášení - problémy s aplikací

Dodnes mají někteří zákazníci problémy připojit se do George přes Firefox (internetový prohlížeč), elektronické bankovnictví nečekaně padá a samo se odhlašuje. V tomto případě může být problém na straně zákazníka, tedy v konfiguraci browseru či nastavení počítače. Jiní uživatelé hlásí problém s používáním nástrojů a vůbec celé nástěnky - úvodní vítací obrazovky po vstupu na George účet. Bankovnictví sice snadno vyhledává jednotlivé platby, ale je pomalé. Nemálo klientů České spořitelny je rozladěných z faktu, že při nuceném přechodu z internetového bankovnictví Servis 24 do internetbankingu George nedošlo k řádnému importu některého nastavení, trvalých plateb, šablon příjemců a dalších předdefinovaných parametrů. Ale Česká spořitelna přitvrzuje a láká na přechod ze servis24 k přihlášení na účet george. Máte problémy se přihlásit do George internet banky, případně jiný problém znesnadňující jeho používání? Podělte se s námi v komentářích a zeptejte se ostatních na radu.

Pokud máte stále problémy při přihlášení do George internet banky a během vstupu na váš běžný účet u České spořitelny, napište nám do komentářů, poradíme vám jak se přihlásit a postupovat...

Příspěvek, který nese název "George internet banka přihlášení - GEORGE CSAS Internetbanking" byl zřejmě naposledy aktualizován dne 10.12.2018 a je možné, že již není zcela aktuální a nemusí tedy nutně odrážet stávající situaci. Hledáte-li relevantní informace co nejaktuálnější k dnešnímu či zítřejšímu dni 20.04.2024, zeptejte se v diskusi na zkušenosti ostatních lidí a ověřte si tyto informace. Pokud máte pocit, že je příspěvek z poradny začínající větou - O internetovém bankovnictví George internetbanking se v posledních týdnech píše celkem často. Proč? Protože jde o nástupce přímého bankovnictví Servis 24 od České spořitelny. Přestože jde o "modernějšího" nástupce předchozí verze, potýkají se klienti George internet banky při přihlášení a vstupu na… - neúplný nebo nepřesný, případně v něm chybí některé relevantní informace, napište nám, rádi jej doplníme a upřesníme aby byl co nejaktuálnější ke dnešnímu dni 19.04.2024.

Komentáře: ptejte se & odpovídejte!

"George internet banka přihlášení - GEORGE CSAS Internetbanking"

Česká spořitelna Internetové bankovnictví 4 years 7 months - dnes je 19.04.2024

Mohlo by Vás zajímat...