Skip to main content

Olympus Rising - bezplatné kódy pro urychlení hry a získání "Titan Chest" a hrdiny Ajaxe zdarma!

Aktualizováno - 14/09/2019, 16:26

Pokud jste si, stejně jako statisíte dalších hráčů oblíbili mobilní hru Olympus Rising odehrávající se ve starověkém Řecku, pak jsou následující řádky určené právě vám. Tato řeckou mytologií opředená hra, fungující jak na Android zařízení, tak na windows či iOS se stává čím dál oblíbenější a přestože jsou zde platby na každém kroku, je jen na vás, zda budete za rychlejší postup platit, případně zda zvolíte větší výzvu a budete hrát bez urychlování a přemrštěného používání diamantů, kterými si lze koupit mnohé. Tento článek je určen především pro informace týkající se jednoho z velmi užitečných "bonusů", které jsou zcela zdarma ale mohou váš postup hrou velmi ulehčit a zrychlit. Ano, jde o tzv. Titan Chests a herní / hráčovi kódy, tedy truhly pro titány, které obsahují velmi cenné vybavení, drahokamy, doplňky, výzbroj a další herní vychytávky, ale při získání dostatečného množství Titan bodů také uvolní jednoho z nejlepších hrdinů Ajaxe (Ajax the Great), který vám usnadní jak klasické boje, tak výpravy (Odyssey) a války (Wars), ve kterých lze získat cenné body a další odměn ve formě cennách truhel a dalších bonusů.

Invite kódy a hesla se snažíme neustále aktualizovat, aby odměnu získali všichni hráči...

Pro získání výše jmenovaných odměn je potřeba do speciálního pole přímo ve vaší hře zadat unikátní kód, který najdete například na této stránce a po jeho zadání se vám připíše další titan bod za každý den, kdy je hráč uvedený pod tímto kódem aktivní a kdykoli se přihlásí do hry Olympus Rising pod svým účtem. Připisování bodů funguje zcela automaticky a pomůže vám razantně při průchodu úrovněmi.

Titan kód není cheat, hack ani jiný druh podvodu, naopak!

Pokud hledáte bezplatné cheaty do hry Olympus Rising, nejrůznější heky (hacky), kličky, podvodné kódy či obezličky, jste naopak na špatném místě. V tomto článku rozebírám pouze legální možnosti, jak tuto populární hru na mobil, tablet či PC, pokořit, nebo jen hrát s podporou, která vám ušetří čas a peníze a rozhodně vám tuto hru ještě více zpříjení, protože se nebudete zpočátku mořit s nesnesitelně náročnými úrovněmi. Pokud vás zajímá, jak, kdy a kde vložit titan code (titan kód či klíč k odemknutí tuhel) do vámi nainstalované hry, následujte návod na výše uvedené stránce. Jde však o jednoduchý postup:

  1. Přihlašte se do vaší hry na mobilu, tabletu či počítači
  2. Přejděte do sekce s truhlami (odkazy na horní liště ve hře)
  3. Klikněte či ťukněte prstem na odkaz "titan chest" nebo "titan odměny"
  4. V této sekci uvidíte pole (input), kde je možné zadat nami uvedený kód
  5. Pak už jen budete zcela zdarma sbírat odměny ve formě bodů od Titánů
Příspěvek, který nese název "Olympus Rising - bezplatné kódy pro urychlení hry a získání "Titan Chest" a hrdiny Ajaxe zdarma!" byl zřejmě naposledy aktualizován dne 14.09.2019 a je možné, že již není zcela aktuální a nemusí tedy nutně odrážet stávající situaci. Hledáte-li relevantní informace co nejaktuálnější k dnešnímu či zítřejšímu dni 30.05.2024, zeptejte se v diskusi na zkušenosti ostatních lidí a ověřte si tyto informace. Pokud máte pocit, že je příspěvek z poradny začínající větou - Pokud jste si, stejně jako statisíte dalších hráčů oblíbili mobilní hru Olympus Rising odehrávající se ve starověkém Řecku, pak jsou následující řádky určené právě vám. Tato řeckou mytologií opředená hra, fungující jak na Android zařízení, tak na windows či iOS se stává čím dál oblíbenější a… - neúplný nebo nepřesný, případně v něm chybí některé relevantní informace, napište nám, rádi jej doplníme a upřesníme aby byl co nejaktuálnější ke dnešnímu dni 29.05.2024.

Komentáře: ptejte se & odpovídejte!

"Olympus Rising - bezplatné kódy pro urychlení hry a získání "Titan Chest" a hrdiny Ajaxe zdarma!"

Titan 4 years 8 months - dnes je 29.05.2024

Mohlo by Vás zajímat...