Skip to main content

V Kalifornii stále "řádí" divoké požáry - doposud 82 mrtvých a stále 700 pohřešovaných - 2018!

Amerika (USA) Los Angeles Aktualizováno - 10/12/2018, 14:06

Na rozsáhlém území státu Kalifornia ve Spojených státech amerických stále probíhají divoké lesní požáry. Tyto lokální ohně dorůstajících obřích rozměrů si doposud vyžádaly přibližně 82 mrtvých a více jak 700 lidí je stále pohřešováno. Ty nejaktuálnější informace o požárech v Kalifornii v roce 2018, které patří k nejhorším v historii tohoto státu, najdete třeba na google news, na webu který informuje o aktualitách týkajících se požáru, map, způsobů jak pomoci obětem a dalším aktualitám včetně nejnovějších článků na toto téma.

Poslední články na téma "California Wildfires"

Možná jste již četli udivující zprávu o tom, co byl schopen prezident Donald Trump zmínit před hasiči a oběťmi kalifornských požárů, a sice že lesním požárům se lze vyhnout tím, že "se bude pravidelně hrabat listí jak na obydleném území, tak v lesích", což mi osobně přijde jako neskonalá drzost, nadutost a možná spíš naprostá hloupost. Na čt24 se můžete přečíst článek na toto téma. Před časem se hovořilo o 70 obětech těchto požárů a cca 1000 pohřešovaných obyvatel. Toto číslo se bohužel změnilo a aktuálně je již více než 80 mrtvých a počet neidentifikovaných či hledaných osob se snížil na přibližně 650 lidí.

Příspěvek, který nese název "V Kalifornii stále "řádí" divoké požáry - doposud 82 mrtvých a stále 700 pohřešovaných - 2018!" byl zřejmě naposledy aktualizován dne 20.11.2018 a je možné, že již není zcela aktuální a nemusí tedy nutně odrážet stávající situaci. Hledáte-li relevantní informace co nejaktuálnější k dnešnímu či zítřejšímu dni 29.01.2020, zeptejte se v diskusi na zkušenosti ostatních lidí a ověřte si tyto informace. Pokud máte pocit, že je příspěvek z poradny začínající větou - Na rozsáhlém území státu Kalifornia ve Spojených státech amerických stále probíhají divoké lesní požáry. Tyto lokální ohně dorůstajících obřích rozměrů si doposud vyžádaly přibližně 82 mrtvých a více jak 700 lidí je stále pohřešováno. Ty nejaktuálnější informace o požárech v Kalifornii v roce 2018… - neúplný nebo nepřesný, případně v něm chybí některé relevantní informace, napište nám, rádi jej doplníme a upřesníme aby byl co nejaktuálnější ke dnešnímu dni 28.01.2020.

Komentáře: ptejte se & odpovídejte!

"V Kalifornii stále "řádí" divoké požáry - doposud 82 mrtvých a stále 700 pohřešovaných - 2018!"

Amerika (USA) California Kalifornie Los Angeles Požáry 1 year 1 month - dnes je 28.01.2020

Written by Filip (unregistered)
Mon, 12/10/2018 - 14:10

Tak nevím, zdá se mi to, nebo těchto přírodních pohrom neustále přibývá? Pravdou je, že informace se dnes šíří obrovskou rychlostí a každý má přehled o tom, co se děje na druhém konci světa prakticky okamžitě, ale nad rostoucími katastrofami zůstává můj rozum stát. Pořáry v kalifornii jsou jen střípek ze všech katastrofických situací, které nás obklopují. Tyto lesní pořáry si kromě obrovských ztrát na majetku vybrali také nemilou daň v podobě mnoha desítek mrtvých. Zbytečně? Podle prezidenta Trumpa by stačilo hrabat listí a mnohé by se vyřešilo, ale je tomu skutečně tak , nebo jen promluvil politik hrubě odstřižený od reality dnešních dní?

Potvrďte, souhlas s ochranou osobních údajů
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Mohlo by Vás zajímat...