Skip to main content

Bazoš - jak efektivně inzerovat přes @bazoš.cz - inzerce pro každého

Aktualizováno - 20/07/2018, 12:11

Napsat inzerát umí pravděpodobně každý. Napsat a správně publikovat kvalitní a úspěšnou nabídku či poptávku už nezvládne každý. Používáte Bazoš když se potřebujete zbavit nepotřebných věcí, případně pokud hledáte nějakou tu vychytávku v bazarech na internetu, protože "nová" je poměrně drahá? @bazoš.cz je inzerce pro každého, to je skutečně pravda. Pokud nechcete platit žádné poplatky z zveřejnění inzerátu - byť i to je na bazosi možné - můžete zde během pár minut vytvořit jednoduchý inzerát včetně obrázků a kontaktních detailů zařazený do příslušné sekce. Pokud však prodáváte vysoce konkurenční bazarové zboží, může váš inzerát na Bazoši zapadnout pod tíhou jiných, převážně zvýhodněných inzerátů. Jde o inzerci, za jejíž zvýraznění někdo formou sms zprávy zaplatil a tím se inzerát posunul výše nad ostatní příspěvky v dané kategorii.

Jak vložit a publikovat kvalitní inzerát na bazos.cz?

Zkušenější uživatelé či protřelí internetový marketéři již pravděpodobně tuší, o čem že to mluvím. Jde o kombinaci kvalitního titulku, textu (copywriting, copywriteři vědí), ale také správného zařazení do kategorie, které leckdy hraničí s "vyčuraností" a dostatečným množstvím správně sepsaného textu. Inzeráty publikované na bazoši jsou totiž indexovány googlem a tudíž váš - velmi dobře sepsaný a strukturovaný - inzerát má možnost být poměrně dobře zviditelněn také ve vyhledávání google, kde jej může nalézt široké spektrum potenciálních kupců. Přestože je Bazoš inzerce pro každého, neznamená to, že jej umí každý správně a naplno využívat.

Jak napsat titulek?

Využíváte bazoš aut, zvířat, realit, psů, koček nebo jiných zvířat, případně inzerujete cokoli jiného? Pak pamatujte, že titulek, tedy nadpis inzerátu je základ a každý bude váš inzerát hodnotit nejprve na základě titulku, který tedy musí být co nejvýstižnější, pravdivý, měl by odrážet a vysvětlovat, co lze v inzerátu nalézt a především tak nalákat potenciálního kupce nebo prodejce k prokliknutí vašeho inzerátu na bazoši.

Jak vytvořit správný text/popis inzerátu?

Popisek a celkový text inzerátu na bazoši by měl být detailní, ideálně strukturovaný a měl by v nejlepším případě obsahovat veškeré zajímavé informace o produktu, službě či dané věci. Samotný text by měl být dostatečně pestrý nejen popiskem, ale také skladbou slov, ideálně včetně synonym a alternativních názvů prodávané věci.

Příspěvek, který nese název "Bazoš - jak efektivně inzerovat přes @bazoš.cz - inzerce pro každého" byl zřejmě naposledy aktualizován dne 04.05.2018 a je možné, že již není zcela aktuální a nemusí tedy nutně odrážet stávající situaci. Hledáte-li relevantní informace co nejaktuálnější k dnešnímu či zítřejšímu dni 25.05.2024, zeptejte se v diskusi na zkušenosti ostatních lidí a ověřte si tyto informace. Pokud máte pocit, že je příspěvek z poradny začínající větou - Napsat inzerát umí pravděpodobně každý. Napsat a správně publikovat kvalitní a úspěšnou nabídku či poptávku už nezvládne každý. Používáte Bazoš když se potřebujete zbavit nepotřebných věcí, případně pokud hledáte nějakou tu vychytávku v bazarech na internetu, protože "nová" je poměrně drahá? @bazoš… - neúplný nebo nepřesný, případně v něm chybí některé relevantní informace, napište nám, rádi jej doplníme a upřesníme aby byl co nejaktuálnější ke dnešnímu dni 24.05.2024.

Komentáře: ptejte se & odpovídejte!

"Bazoš - jak efektivně inzerovat přes @bazoš.cz - inzerce pro každého"

Bazary Bazoš Inzerce 5 years 9 months - dnes je 24.05.2024

Mohlo by Vás zajímat...