Skip to main content

Terešov

Městská hromadná doprava
Terešov » Bílá Skála » Zbiroh » Rokycany

Pomůžeme vám vyhledat MHD spojení v obcích Terešov, Rokycany ověřit si cenu lístku do autobusu nebo vlaku odjíždějícího z/do města Bílá Skála a koupit vlakovou či autobusovou jízdenku do dopravních prostředků městské hromadné dopravy Zbiroh , kterou preferujete. Přes IDOS jízdní řády MHD Terešov si snadno vyhledáte a zakoupíte jízdenky na trase Terešov - Bílá Skála a zpět ještě dnes, tedy 29.09.2023 a to i v případě, že preferujete online objednávku. Nyní je přibližně 03:09 a vy si můžete najít a koupit levnou MHD jízdenku prakticky okamžitě. Jízdní řády MHD IDOS zobrazují ty nejaktuálnější informace o spojích městské hromadné dopravy jedoucích z obce Terešov do vámi zvolené městské i meziměstské lokality. Do vyhledávacího formuláře stačí zadat autobusovou zastávku či železniční stanici (nádraží) odjezdu či příjezdu do obce Terešov, zadat datum a čas a dát vyhledat MHD spoj. Systém vám najde nejrychlejší a nejvýhodnější trasu za nejlevnější cenu.

MHD   Rokycany Terešov

MHD Terešov » Rokycany a okolí

Hledáte co nejaktuálnější informace o městské hromadné dopravě v obci Terešov, která se nachází v blízkosti okresního města Rokycany a rádi byste si našli co nejvýhodnější a nejrychlejší MHD spoj do konkrétní části města, ale i na meziměstských trasách? Jízdní řády IDOS MHD Zbiroh umožňují vyhledat jakýkoli dopravní spoj online přes internet včetně možnosti zakoupit jízdenku do autobusu, vlaku, tramvaje či jiného dopravního prostředku, který městská hromadná doprava Terešov vlastní, provozuje, nebo nechává provozovat externí dopravní firmou. Najít MHD spoj a linky městských autobusů v lokalitě Terešov » Rokycany » Poštovní směrovací číslo: 33808 je jednoduché. Přes výše uvedený rezervační formulář si můžete vyhledat jakékoli vlakové či autobusové spojení do obce Terešov a okolních lokalit včetně možnosti zaplatit za lístek (jízdenku) online přes internet z počítače ve vaší domácnosti, případně použitím bezplatné "responsivní" aplikace v mobilním telefonu (jízdní řády MHD v mobilu).

MHD Bílá Skála » Terešov a okolí

Potřebujete si ověřit co nejaktuálnější informace o městské hromadné dopravě v obci Terešov, která se nachází v okrese Rokycany? Jestliže vás zajímají denní či noční linky autobusů a vlaků v jízdním řádu MHD Zbiroh v systému IDOS nebo u místních autobusových dopravců a ČSAD Terešov a chcete si vyhledat co nejrychlejší MHD spoj v dané lokalitě od místních dopravců, přejděte na výše uvedený vyhledávací/rezervační formulář, zadejte nezbytné údaje týkající se lokalit odjezdu a příjezdu v obcích na trase Terešov » Rokycany Terešov a blízkém okolí a prozkoumejte nabídky místních dopravců, ze kterých si následně můžete vybrat toho, který nabízí komplexně nejzajímavější spoj na preferovaném dopravním uzlu. Všechny nalezené trasy a mapy MHD Terešov najdete na mapách google či aplikaci seznam mapy do mobilu. Vyhledání a rezervace MHD spoje je zcela zdarma, platíte pouze za zakoupení MHD jízdenky směr Bílá Skála v online systému Chaps a spřízněných lokálních přepravců osob.

Městská hromadná doprava Bílá Skála & dopravní podnik Terešov

Na tomto oficiálním webu se vás pokusíme informovat o všech změnách v jízdních řádech městské autobusové dopravy Bílá Skála pro rok 2018/2019 o aktualitách týkajících se lokální MHD a všech dostupných linkách dopravního podniku Zbiroh. Ať už hledáte jarní, letní, podzimní či zimní jízdní řády a trasy jednotlivých linek MHD Bílá Skála, všechny informace včetně mapy spojů a autobusových zastávek najdete zde, na stránkách idos.cz a oficiálních www stránkách obce a autobusových dopravců. Linky městské hromadné dopravy Terešov zajíždějí také do několika okolních obcí. Součástí systému městské hromadné dopravy v obci Zbiroh v okrese Rokycany jsou kromě sítě autobusových linek i lokální vlakové tratě. Na provozu městských linek se kromě ČSAD Bílá Skála podílejí také místní dopravci z řad subdodavatelů.

© 2018 easyLet.cz