Skip to main content

Existuje nebankovní půjčka pro problémové klienty za výhodných podmínek?

Aktualizováno - 20/07/2018, 12:07

Poslední dobou se zhoršují parametry hypoték a podmínky pro jejich schválení. Toto ovlivňuje i možnosti získání hotovostních nebankovních půjček pro problémové klienty a rychlé nebankovní půjčky od soukromých osob, investorů a lidí, kteří půjčují peníze ze svého. Jestli se ptáte, zda existuje hotovostní úvěr pro lidi, kteří mají nízké příjmy ze zaměstnání, nebo mají záznam v registru dlužníků, pak nemohu sloužit. Faktem ale je, že čím benevolentnější podmínky poskytovatele půjčky pro problémového klienta, tím vyšší riziko, že se dostanete do začarovaného kruhu a ohrozíte sebe či celou rodinu vysokými dluhy, exekucí majetku či nemovitosti, ale v krajním případě i finančním bankrotem a následným oddlužením.

Mám zápis v registru dlužníků a nízký příjem, co mám dělat?

Pokud patříte do skupiny obyvatel, kteří mají nízké příjmy ze zaměstnání a hledáte nebankovní půjčku bez potvrzení o výši příjmů, případně máte zápis v registrech dlužníků a hledáte co nejvýhodnější nebankovní půjčku bez registru, nezbyde vám opravdu nic jiného, než se na půjčku vykašlat, případně se se svou žádostí o hotovost obrátit na nebankovní instituce a soukromé osoby a investory, kteří vám mohou půjčit peníze na směnku. tuto variantu půjčky však rozhodně nedoporučuji. Důsledkem neřádného splácení či pozdní úhrady splátek může být výrazné navýšení úvěru, zvýšení úrokových sazeb až do neúnosné výše, případně exekuce.

Příspěvek, který nese název "Existuje nebankovní půjčka pro problémové klienty za výhodných podmínek?" byl zřejmě naposledy aktualizován dne 11.07.2018 a je možné, že již není zcela aktuální a nemusí tedy nutně odrážet stávající situaci. Hledáte-li relevantní informace co nejaktuálnější k dnešnímu či zítřejšímu dni 24.05.2019, zeptejte se v diskusi na zkušenosti ostatních lidí a ověřte si tyto informace. Pokud máte pocit, že je příspěvek z poradny začínající větou - Poslední dobou se zhoršují parametry hypoték a podmínky pro jejich schválení. Toto ovlivňuje i možnosti získání hotovostních nebankovních půjček pro problémové klienty a rychlé nebankovní půjčky od soukromých osob, investorů a lidí, kteří půjčují peníze ze svého. Jestli se ptáte, zda existuje… - neúplný nebo nepřesný, případně v něm chybí některé relevantní informace, napište nám, rádi jej doplníme a upřesníme aby byl co nejaktuálnější ke dnešnímu dni 23.05.2019.

Komentáře: ptejte se & odpovídejte!

"Existuje nebankovní půjčka pro problémové klienty za výhodných podmínek?"

Nebankovní půjčky Peníze Půjčky 10 months - dnes je 23.05.2019

Mohlo by Vás zajímat...