Skip to main content

AAA Auto Praha - recenze 2018

Aktualizováno - 20/07/2018, 12:08

Pokud přijde řada na recenze autobazaru AAA Auto Praha, ale i poboček AAA Auto Brno, Ostrava, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Hradec králové, Pardubice, Chomutov či Liberec, jde do tuhého. Proč? Protože vysoké prodeje tohoto předního českého autobazaru či prodejce nových i ojetých aut hovoří v jejich prospěch, ale množství negativních recenzí a hodnocení jak v loňském roce 2017, tak letošní recenze AAA Auto z roku 2018 hovoří spíše v neprospěch. Při množství prodaných aut je těžké nenarazit na nespokojeného zákazníka, ale obrázek si můžete udělat sami, jak z tohoto mini-článku, tak z uživatelských a klientských recenzí (google), které najdete pod odkazy na konci tohoto článku.

Když nastoupí velmi dobře zaškolený personál

Podle mnoha předchozích recenzí lze soudit, že společnost aaa auto disponuje velmi precizně vyškoleným personálem, který je schopný ukecat, postrašit a přimět k unáhlenému rozhodnutí i zkušeného obchodníka, natož pak někoho, kdo je nejistý, nezvládá obchodnickou komunikaci, natož pak, aby rozuměl automobilům. Na personál tedy rozhodně pozor a pokud ucítíte jakýkoli nátlak, rozhodně nic nepodepisujte a s razancí dotyčnému oznamte, že jeho chování je nepřijatelné. Je zde celá řada klientů, kteří popisují pozitivní zkušenost s nákupem auta u aaa auto, ale brouzdáním na českém internetu narazíte spíš na velmi negativní recenze, což si samozřejmě můžete ověřit sami.

Otázky a odpovědi ohledně autobazaru AAA auto

Níže se můžete proklikat přes odkazy na uživatelské a klientské recenze auto bazaru aaa auto od velkého množství unikátních zákazníků, jejichž zkušenosti s firmou a reálné hodnocení jednotlivých autobazarů napříč celou Českou republikou vám mohou pomoci při rozhodování, zda své "nové" auto pořídit právě u této firmy, případně zda raději zvolit konkurenční autobazary jako například Auto ESA, Auto Kelly, Štěpánek auto, Tipcars, Mama Car, Auto Jarov, Auto Palace, Auto Opat a množství dalších autobazarů a prodejců aut v Praze a okolí, případně kdekoli v Česku.

  1. AAA auto - zkušenosti, reference a recenze - Hodnocení autobazarů
  2. Diskuze – AAA AUTO odmítá účelovou organizaci autobazarů
  3. Názory k článku Jak jsem kupoval auto u AAA Auto (zkušenost
  4. AAA auto - špatná zkušenost - financování | ZKUŠENOSTI.eu
  5. AAA Auto - aktuální zkušenost - Diskuse - eMimino.cz
  6. AAA auto - zkušenosti, reference a recenze - Hodnocení autobazarů
  7. Zkušenost čtenářky s budějckou pobočkou AAA Auto
  8. Jak jsem prodával auto do AAA Auto a Auto Esa (zkušenost) - Měšec.cz
  9. Jak vypadá prodej a nákup vozu u AAA auto - zkušenosti
  10. AAA Auto – Pozor na slevy zadarmo – FinExpert.cz
Příspěvek, který nese název "AAA Auto Praha - recenze 2018" byl zřejmě naposledy aktualizován dne 05.06.2018 a je možné, že již není zcela aktuální a nemusí tedy nutně odrážet stávající situaci. Hledáte-li relevantní informace co nejaktuálnější k dnešnímu či zítřejšímu dni 24.05.2019, zeptejte se v diskusi na zkušenosti ostatních lidí a ověřte si tyto informace. Pokud máte pocit, že je příspěvek z poradny začínající větou - Pokud přijde řada na recenze autobazaru AAA Auto Praha, ale i poboček AAA Auto Brno, Ostrava, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Hradec králové, Pardubice, Chomutov či Liberec, jde do tuhého. Proč? Protože vysoké prodeje tohoto předního českého autobazaru či prodejce nových i ojetých aut hovoří v… - neúplný nebo nepřesný, případně v něm chybí některé relevantní informace, napište nám, rádi jej doplníme a upřesníme aby byl co nejaktuálnější ke dnešnímu dni 23.05.2019.

Komentáře: ptejte se & odpovídejte!

"AAA Auto Praha - recenze 2018"

Autobazar Recenze 10 months - dnes je 23.05.2019

Potvrďte, souhlas s ochranou osobních údajů
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Mohlo by Vás zajímat...